2016 Asia-Pacific Symposium on Social Science and Management

2016 Asia-Pacific Symposium on Social Science and Management Feb 18~20, 2016  Singapore www.apsssm.org   2016 Asia-Pacific Symposium on Social Science and Management (APSSSM) is to offer scholars, professionals, academics and graduate students to present, share, and discuss their studies from various perspectives in the aspects of social sciences, including:Business, Communication, Culture, Economics, Education, Finance, Law, Management,…

جزئیات

روانشناسی صنعتی و سازمانی در فضا! 939 بازدید

تا به حال به ساختار یک تیم فضاپیمایی که در حال انجام پژوهش در فضا هستند دقت کرده اید؟ فارغ از آموزش­های فضانوردی و تکنیک­های کنترل فضاپیما، فضانوردان و تیم تحقیقاتی آن­ها باید هماهنگی و همکاری روانی مناسبی نیز داشته باشند….

جزئیات

اتاق کار هم می­تواند فشار روانی ایجاد کند 195 بازدید

محققان دانشگاه کالیفرنیا در پژوهشی جالب دریافتند میزان فشار روانی، اضطراب و تنیدگی کارمندان با اتاق کار آن­ها رابطة معناداری دارد. بر این اساس63% از کارمندان اداراتی که در اتاق­های نامناسب، فاقد تهویه ، نورگیر، رنگ آمیزی مناسب و مواردی اینچنین بودند نسبت به سایر کارمندانی که در محیط کاری مناسب و انرژی بخش بودند، احساس اضطراب، بیهودگی، ناکارآمدی و عدم بهره­وری بیشتری می­کردند.

جزئیات

زنانی که مدیر شدنشان سخت­تر ولی مدیریتشان ماندگارتر است 167 بازدید

مباحث مربوط به تبعیض­های جنسیتی در محیط کاری و عدم توجه به شایستگی­های برخی زنان در مقایسه با برخی مردان بارها و بارها در کشورهای مختلف مطرح شده است، اما حقیقت این است که با وجود پیشرفت جامعه و تغییر در افکار و اندیشه­ها هنوز در برخی ادارات و نهادها سپردن پست­های کلیدی به زنان با شک و تردید­هایی همراه است، این مسئله حتی در جوامع پیشرفته و به اصطلاح جهان اولی نیز مشهود است.

جزئیات

در حضور مراجعان بر سر کارمندان خود فریاد نزنید! 1,029 بازدید

بسیاری از مدیران و سرپرستان ادرات و شرکت­ها و یا فروشگاه­ها عادت دارند در حضور مراجعان، کارمندان خود را به شدت بازخواست کنند، بر سر آن­ها فریاد بزنند و یا حتی آن­ها را توبیخ کنند. شاید حتی برخی از مدیران تصور کنند چنین رفتارهایی باعث می­شود مراجعان متوجه قدرت مدیریت و روند اداری منظم شرکتشان شده و جذب همکاری و بستن قرارداد با آن­ها تقویت شود.

جزئیات