کنفرانس بین المللی چالش های نوین در مدیریت
 اردبیل 18-19 شهریور 1394
پژوهشکده مدیریت صنعتی اردبیل، وابسته به سازمان مدیریت صنعتی، برای اولین بار در ایران، با همکاری دانشگاه کویینزلند استرالیا و دانشگاه آتاتورک ترکیه، کنفرانس چالش های نوین در مدیریت را در شهریور ماه 1394 در اردبیل (یکی از خوش آب و هواترین مناطق ایران)، برگزار می کند.
  کنفرانس چالش های نوین در مدیریت، فرصتی برای محققان و نظریه پردازان است تا بتوانند ایده های نوین در مدیریت را به اشتراک گذارند، با نظریات جدید آشنا شوند، جهت گیریهای نو در کسب و کار را بشناسند و دورنمای این علم را پیش بینی نمایند. هدف این کنفرانس کشف و اشاعه ایده های نو در مدیریت و ارتباط دهی آن به صاحبان کسب و کار و محققان دیگر است تا مولد رشد خلاقیت در نظریات مدیریت و بومی سازی آنها باشد. همچنین محققان جوان این امکان را می یابند تا نظریات و نتایج تحقیقات خویش را به محک آزمون گذارند و با شناخت روندهای آتی در مدیریت و زمینه های نوین تحقیقاتی و اجرایی، زمینه تحقیقاتی خویش را در آینده معین نمایند.  
لذا از تمامی اساتید و دانشجویان رشته های مرتبط مانند مدیریت، اقتصاد، حسابداری و مهندسی صنایع دعوت بعمل می آید تا نتایج کارهای علمی خویش را با دیگران به اشتراک گذارند.
مقالات منتخب این کنفرانس در مجلات AIMIJournal که در بیش از 30 پایگاه نمایه می شوند به چاپ خواهند رسید. مقالات برتر نیز  برای چاپ در مجله Journal of Management & Organization ارسال خواهد گردید. این مجله در ISI نمایه می شود و جزو مجلات انتشارات کمبریج می باشد.
اگر این مقاله برای شما مفید بود با دوستان خود به اشتراک بگذارید